Registracija Prijava
Prijavite napako, komentirajte, predlagajte ...
back back Home Gallery
pinterest Facebook Twitter email LinkedIn Digg Reddit Google Bookmarks
Not registered/ Not logged in
Avtorji
Išči

Insecta

Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Galeruca (galeruca) pomonae
Galeruca (galeruca) pomonae
Leptoglossus occidentalis, Storževa listonožka
Leptoglossus occidentalis, Storževa listonožka
Hyles euphorbiae, Navadni mlečkar
Hyles euphorbiae, Navadni mlečkar
Hyles euphorbiae, Navadni mlečkar
Hyles euphorbiae, Navadni mlečkar
Argynnis (argynnis) paphia, Gospica
Argynnis (argynnis) paphia, Gospica
Andricus quercuscalicis, Ježičarica
Andricus quercuscalicis, Ježičarica
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Eurydema (rubrodorsalium) ventralis, Pisana stenica
Eurydema (rubrodorsalium) ventralis, Pisana stenica
Myrmus miriformis
Myrmus miriformis
Ophonus (ophonus) ardosiacus
Ophonus (ophonus) ardosiacus
Chorosoma schillingii, Travni duh
Chorosoma schillingii, Travni duh
Spilostethus pandurus, Vitezovka
Spilostethus pandurus, Vitezovka
Megalonotus sabulicola
Megalonotus sabulicola
Antheraea (Antheraea) yamamai, Japonski prelec
Antheraea (Antheraea) yamamai, Japonski prelec
Lucilia sericata, Zlatica
Lucilia sericata, Zlatica
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Allecula morio
Allecula morio
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Anaplectoides prasina, Robidova sovka
Anaplectoides prasina, Robidova sovka
Spilostethus pandurus, Vitezovka
Spilostethus pandurus, Vitezovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Autographa gamma, Glagolska sovka
Aphididae, Listne uši
Aphididae, Listne uši
Stictoleptura rubra, Rdečevrati kozliček
Stictoleptura rubra, Rdečevrati kozliček
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Euroleon nostras, Pegasti volkec
Euroleon nostras, Pegasti volkec
Erebia ligea, Belolisi rjavček
Erebia ligea, Belolisi rjavček
Erebia ligea, Belolisi rjavček
Erebia ligea, Belolisi rjavček
Melanargia galathea, Travniški lisar
Melanargia galathea, Travniški lisar
Melanargia galathea, Travniški lisar
Melanargia galathea, Travniški lisar
Neptis rivularis, Veliki kresničar
Neptis rivularis, Veliki kresničar
Neptis rivularis, Veliki kresničar
Neptis rivularis, Veliki kresničar
Stictoleptura rubra, Rdečevrati kozliček
Stictoleptura rubra, Rdečevrati kozliček
Velia (plesiovelia) caprai, Potočni vodni tekač
Velia (plesiovelia) caprai, Potočni vodni tekač
Dysauxes ancilla, Medvedek
Dysauxes ancilla, Medvedek
Velia (plesiovelia) caprai, Potočni vodni tekač
Velia (plesiovelia) caprai, Potočni vodni tekač
Velia (plesiovelia) caprai, Potočni vodni tekač
Velia (plesiovelia) caprai, Potočni vodni tekač
Abraxas (calospilos) sylvata, Gozdni panterček
Abraxas (calospilos) sylvata, Gozdni panterček
Euroleon nostras, Pegasti volkec
Euroleon nostras, Pegasti volkec
Cychrus attenuatus, Ozkovrati krešič
Cychrus attenuatus, Ozkovrati krešič
Satyrium spini, Trnov repkar
Satyrium spini, Trnov repkar
Prionychus ater
Prionychus ater
Idaea fuscovenosa, Pediček
Idaea fuscovenosa, Pediček
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Agriotes (agriotes) ustulatus, Žitna pokalica
Agriotes (agriotes) ustulatus, Žitna pokalica
Eurydema (rubrodorsalium) ventralis, Pisana stenica
Eurydema (rubrodorsalium) ventralis, Pisana stenica
Eurydema (rubrodorsalium) ventralis, Pisana stenica
Eurydema (rubrodorsalium) ventralis, Pisana stenica
Eurydema (rubrodorsalium) ventralis, Pisana stenica
Eurydema (rubrodorsalium) ventralis, Pisana stenica
Hippodamia variegata, Pisana adonija
Hippodamia variegata, Pisana adonija
Omaloplia (Omaloplia) ruricola
Omaloplia (Omaloplia) ruricola
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Nezara viridula, Zelena smrdljivka
Lucanus (lucanus) cervus, Rogač
Lucanus (lucanus) cervus, Rogač
Stenodema calcarata
Stenodema calcarata
Haematopota pluvialis, Deževni brencelj
Haematopota pluvialis, Deževni brencelj
Orthops (Orthops) kalmii
Orthops (Orthops) kalmii
Corizus hyoscyami
Corizus hyoscyami
Sphaerophoria scripta
Sphaerophoria scripta
Otiorhynchus (Otiorhynchus) sulfurifer, Jajčasti rilčkar
Otiorhynchus (Otiorhynchus) sulfurifer, Jajčasti rilčkar
Diprion similis
Diprion similis
Diprion pini, Borova grizlica
Diprion pini, Borova grizlica
Allantus (emphytus) cinctus, Pasasta grizlica vrtnic
Allantus (emphytus) cinctus, Pasasta grizlica vrtnic
Arge ochropus, Šipkova grizlica
Arge ochropus, Šipkova grizlica
Tenthredo (zonuledo) amoena, Krčnična grizlica
Tenthredo (zonuledo) amoena, Krčnična grizlica
Tenthredo (tenthredo) scrophulariae, Črnobinova grizlica
Tenthredo (tenthredo) scrophulariae, Črnobinova grizlica
Tenthredo (tenthredella) colon
Tenthredo (tenthredella) colon
Tenthredo (Tenthredella) atra
Tenthredo (Tenthredella) atra
Symphyta, Rastlinske ose
Symphyta, Rastlinske ose
Pseudococcus calceolariae, Volnati kapar
Pseudococcus calceolariae, Volnati kapar
Carpocoris (carpocoris) pudicus, Trnovka
Carpocoris (carpocoris) pudicus, Trnovka
Leptopterna dolabrata
Leptopterna dolabrata
Hemaris tityus, Ozkorobi čmrljevec
Hemaris tityus, Ozkorobi čmrljevec
Stenotus binotatus, Dvopikčasta travniška stenica
Stenotus binotatus, Dvopikčasta travniška stenica
Silphinae
Silphinae
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Eurydema (eurydema) oleracea, Kapusova stenica
Graphosoma lineatum, Črtasta pižamarka
Graphosoma lineatum, Črtasta pižamarka
Pseudoophonus (pseudoophonus) rufipes, Jagodni semenar
Pseudoophonus (pseudoophonus) rufipes, Jagodni semenar
Coccoidea, Kaparji
Coccoidea, Kaparji
Apis mellifera carnica, Kranjska čebela
Apis mellifera carnica, Kranjska čebela
Atractotomus mali
Atractotomus mali
Dorcus parallelipipedus, Mali rogač
Dorcus parallelipipedus, Mali rogač
Lucanus (lucanus) cervus, Rogač
Lucanus (lucanus) cervus, Rogač
Dolichovespula media, Srednja osa
Dolichovespula media, Srednja osa
Epirrhoe galiata, Lakotni pedic
Epirrhoe galiata, Lakotni pedic
Hylaeus punctulatissimus, Zakrinkana čebela
Hylaeus punctulatissimus, Zakrinkana čebela
Volucella zonaria, Sršenjelika trepetavka
Volucella zonaria, Sršenjelika trepetavka
Himacerus (aptus) mirmicoides, Mravljasta plenilka
Himacerus (aptus) mirmicoides, Mravljasta plenilka
Pilophorus cinnamopterus
Pilophorus cinnamopterus
Cucullia (Shargacucullia) lychnitis, Progasti menih
Cucullia (Shargacucullia) lychnitis, Progasti menih
Campopleginae
Campopleginae
Aspidapion (Aspidapion) radiolus
Aspidapion (Aspidapion) radiolus
Lacanobia (diataraxia) oleracea, Zelenjadna sovka
Lacanobia (diataraxia) oleracea, Zelenjadna sovka
Opatrum sabulosum, Peskar
Opatrum sabulosum, Peskar
Ephemera danica, Zmajevka
Ephemera danica, Zmajevka
Ephemera danica, Zmajevka
Ephemera danica, Zmajevka
Tenthredo (tenthredo) vespa
Tenthredo (tenthredo) vespa
Ophonus (hesperophonus) azureus
Ophonus (hesperophonus) azureus
Trypoxylon figulus, Navadna lončarica
Trypoxylon figulus, Navadna lončarica
Otiorhynchus (Zustalestus) rugosostriatus, Jajčasti rilčkar
Otiorhynchus (Zustalestus) rugosostriatus, Jajčasti rilčkar
Otiorhynchus (Pendragon) ovatus, Jagodnjakov jajčasti rilčkar
Otiorhynchus (Pendragon) ovatus, Jagodnjakov jajčasti rilčkar
Nemophora ochsenheimerella
Nemophora ochsenheimerella
Nemophora degeerella, Degerjev dolgotipalkar
Nemophora degeerella, Degerjev dolgotipalkar
Dionconotus neglectus
Dionconotus neglectus
Dionconotus confluens
Dionconotus confluens
Heterocordylus (heterocordylus) tumidicornis, Debelorožka
Heterocordylus (heterocordylus) tumidicornis, Debelorožka
Heterocordylus (heterocordylus) tumidicornis, Debelorožka
Heterocordylus (heterocordylus) tumidicornis, Debelorožka
Globiceps (globiceps) sphaegiformis
Globiceps (globiceps) sphaegiformis
Harmonia axyridis, Harlekinska polonica
Harmonia axyridis, Harlekinska polonica
Otiorhynchus (Otiorhynchus) sulfurifer, Jajčasti rilčkar
Otiorhynchus (Otiorhynchus) sulfurifer, Jajčasti rilčkar
Globiceps (globiceps) sphaegiformis
Globiceps (globiceps) sphaegiformis
Harpalus (Harpalus) affinis
Harpalus (Harpalus) affinis
Cacoecimorpha pronubana, Nageljnov zavijač
Cacoecimorpha pronubana, Nageljnov zavijač
Colymbetes fuscus, Kozak mlakar
Colymbetes fuscus, Kozak mlakar
Lygistopterus sanguineus, Rdečekrilec
Lygistopterus sanguineus, Rdečekrilec
Notocelia roborana, Šipkov zavijač
Notocelia roborana, Šipkov zavijač
Periclista albida
Periclista albida
Rhaphigaster nebulosa, Sivi smrdljivec
Rhaphigaster nebulosa, Sivi smrdljivec
Dichomeris marginella, Brinov prelec
Dichomeris marginella, Brinov prelec
Ceraleptus lividus
Ceraleptus lividus
Denticollis linearis
Denticollis linearis
Agabus guttatus
Agabus guttatus
Ecdyonurus venosus, Enodnevnica
Ecdyonurus venosus, Enodnevnica
Coccoidea, Kaparji
Coccoidea, Kaparji
Oncopsis flavicollis, Rumenovrati brezov škržatek
Oncopsis flavicollis, Rumenovrati brezov škržatek
Hadrodemus m-flavum
Hadrodemus m-flavum
Rhopalus (rhopalus) subrufus, Rastlinska stenica
Rhopalus (rhopalus) subrufus, Rastlinska stenica
Graphoderus cinereus, Gladki plavač
Graphoderus cinereus, Gladki plavač
Hylesinus crenatus, Veliki jesenov lubadar
Hylesinus crenatus, Veliki jesenov lubadar
Valgus hemipterus, Minica
Valgus hemipterus, Minica
Anaspis (nassipa) flava, Nepravi cvetni hrošč
Anaspis (nassipa) flava, Nepravi cvetni hrošč
Amphipyra (amphipyra) berbera, berberska bakrena sovka
Amphipyra (amphipyra) berbera, berberska bakrena sovka
Aspitates ochrearia
Aspitates ochrearia
Dictyonota strichnocera, Hrgovčeva čipkarka
Dictyonota strichnocera, Hrgovčeva čipkarka
Dictyonota fuliginosa
Dictyonota fuliginosa
Hippodamia notata
Hippodamia notata
Rhizotrogus aestivus, Rumenorjava minica
Rhizotrogus aestivus, Rumenorjava minica
Halyomorpha halys, Marmorirana smrdljivka
Halyomorpha halys, Marmorirana smrdljivka
Halyomorpha halys, Marmorirana smrdljivka
Halyomorpha halys, Marmorirana smrdljivka
Ips amitinus, Mali osmerozobi smrekov lubadar
Ips amitinus, Mali osmerozobi smrekov lubadar
Agrilus convexicollis
Agrilus convexicollis
Alphitobius diaperinus, Žitni črnivec
Alphitobius diaperinus, Žitni črnivec
Leiopus linnei
Leiopus linnei
Chrysolina (colaphoptera) purpurascens
Chrysolina (colaphoptera) purpurascens
Ophraella communa, Ambrozijev lepenec
Ophraella communa, Ambrozijev lepenec
Tipulidae, Košeninarji
Tipulidae, Košeninarji
Vestiplex
Vestiplex
Agrotis fatidica
Agrotis fatidica
Boreus westwoodi, Westwoodova snežna bolha
Boreus westwoodi, Westwoodova snežna bolha
Lycophotia porphyrea
Lycophotia porphyrea
Tavaresia barklyi
Tavaresia barklyi
Salpingus ruficollis, Ozkoglavec
Salpingus ruficollis, Ozkoglavec
Lygaeus equestris, Pisana vitezovka
Lygaeus equestris, Pisana vitezovka
Subcoccinella vigintiquatuorpunctata, Štiriindvajsetpikčasta polonica
Subcoccinella vigintiquatuorpunctata, Štiriindvajsetpikčasta polonica
Monochamus sutor, Čevljarček
Monochamus sutor, Čevljarček
Cortodera humeralis
Cortodera humeralis
Eurygaster testudinaria, Žitna stenica
Eurygaster testudinaria, Žitna stenica
Coccinella hieroglyphica, Hieroglifna polonica
Coccinella hieroglyphica, Hieroglifna polonica
Corythucha arcuata, Hrastova čipkarka
Corythucha arcuata, Hrastova čipkarka
Corythucha arcuata, Hrastova čipkarka
Corythucha arcuata, Hrastova čipkarka
Xylotrechus arvicola
Xylotrechus arvicola
Ocypus (matidus) nitens
Ocypus (matidus) nitens
Thyatira batis, Rožnata volnohrbtka
Thyatira batis, Rožnata volnohrbtka
Acericerus heydenii
Acericerus heydenii
Epistrophe grossulariae
Epistrophe grossulariae
Diurnea fagella, Bukova veščica
Diurnea fagella, Bukova veščica
Archarius (Archarius) pyrrhoceras
Archarius (Archarius) pyrrhoceras
Hippodamia variegata, Pisana adonija
Hippodamia variegata, Pisana adonija
Hyposoter ebeninus
Hyposoter ebeninus
Caliroa cerasi, Češnjeva grizlica
Caliroa cerasi, Češnjeva grizlica
Vanessa cardui, Osatnik
Vanessa cardui, Osatnik
Chrysodeixis chalcites, Paradižnikova sovka
Chrysodeixis chalcites, Paradižnikova sovka
Limnephilus
Limnephilus
Lyonetia clerkella, Jablanov listni zavrtač
Lyonetia clerkella, Jablanov listni zavrtač
Lepidoptera, Metulji
Lepidoptera, Metulji
Choreutis nemorana, Figov kovinasti molj
Choreutis nemorana, Figov kovinasti molj
Anthidium florentinum, Orjaška volnarka
Anthidium florentinum, Orjaška volnarka
Nymphalis antiopa, Pogrebec
Nymphalis antiopa, Pogrebec
Campopleginae
Campopleginae
Cryptosiphum artemisiae
Cryptosiphum artemisiae
Campopleginae
Campopleginae
Euplectrus flavipes
Euplectrus flavipes
Euplectrus flavipes
Euplectrus flavipes
Cerceris sabulosa, Peskarica
Cerceris sabulosa, Peskarica
Cerceris arenaria, Peskarica
Cerceris arenaria, Peskarica
Acanthosoma haemorrhoidale, Velika ostrorobka
Acanthosoma haemorrhoidale, Velika ostrorobka
Diplazon laetatorius, Trepetavkin najezdnik
Diplazon laetatorius, Trepetavkin najezdnik
Myrmecoris gracilis
Myrmecoris gracilis
Ogcodes zonatus
Ogcodes zonatus
Plusia putnami
Plusia putnami
Alcis jubata
Alcis jubata
Mniotype adusta
Mniotype adusta
Anania funebris
Anania funebris
Stenoptilia pterodactyla
Stenoptilia pterodactyla
Caloptilia
Caloptilia
Aethes
Aethes
Lygus wagneri
Lygus wagneri
Nemorimyza posticata
Nemorimyza posticata
Grapholitini
Grapholitini
Phytomyza spinaciae
Phytomyza spinaciae
Otiorhynchus sulcatus, Trtni rilčkar
Otiorhynchus sulcatus, Trtni rilčkar
Catocala nymphaea, Rumeni trakar
Catocala nymphaea, Rumeni trakar
Dodaj komentar:
captcha =
SQL processing 63,Page generated in 102 miliseconds